Samsung Galaxy A41 ve Galaxy A31 Telefonu Ne Zaman Çıkacak Özellikleri Fiyatı?

Samsung’da son günlerde gündem yeni telefon Galaxy S20’nin ne zaman çıkacağı merak konusuyken son gelen bilgilere göre yeni amiral gemisi Samsung Galaxy A41 ve A31 telefonunun sızdırıldığı gelen bilgiler arasında. Samsung Galaxy A41 ve A31 telefonu ne zaman çıkacak özellikleri neler olacak fiyatı ne kadar olacak…

Galaxy A41 ve A31 özellikleri sızdırıldı

Geçtiğimiz sene satışa çıkardığı telefonlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran  Samsung, 2020 yılı için de çalışmalarına son hızla devam ediyor. Firma tarafından giriş seviyesinde piyasaya sunulacak modeller Galaxy A41 ve Galaxy A31 için bazı bilgiler ortaya çıktı. Her iki telefon için büyük çalışmalar yapan Samsung, özellikle batarya kısmında tekrar gündeme oturacak.

Galaxy A41 özellikleri hakkında sızan bilgilere bakıldığında, ilk olarak ana kameranın 48 Megapiksel olduğu görülüyor. Arkada kaç kamera kullanılacağı ise henüz belirsiz. Samsung, Galaxy A51 modelinde de 48 Megapiksel kamera kullanmıştı. A41’in ön kamerası için 25 Megapiksel kamera konumlandırılırken, telefonun dahili hafızasının 64 GB olduğu belirlendi.

Galaxy A31‘de 5.000 mAh batarya bulunacak. Bataryanın büyüklüğüyle birlikte uzun süre kullanım sağlanması bekleniyor. 48 Megapiksel ana kameraya sahip olacak olan Galaxy A315 Megapiksel makro kameraya da sahip olacak. Depolama alanı Galaxy A41’de de olduğu gibi 64 GB olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir